Bezoek aan het PIT museum Almere

Beste leden,

Afbeeldingsresultaat voor pit museumOp 5 juni 2019 staat er een bezoek aan het PIT museum in Almere in de planning en de entreekosten zijn voor onze afdeling.

PIT is hét museum voor politie, brandweer en ambulance, vernoemd naar het blauwe zwaailicht. Dit museum heeft verder naast de voertuigen van hulpdiensten een hele leuke collectie communicatieapparatuur.

Aanvang is om 19 uur bij het museum en eindigt om 21 uur. Daarna kunnen we naar ons clubhuis of naar huis gaan. Opgeven op de bijeenkomst van woensdag 3 april of per mail van Raymond. (pa7ray@vrza.nl)

https://www.pitveiligheid.nl voor meer informatie. (parkeren in de Schippersgarage P7)

Alleen voor leden van onze afdeling.

Het PIT museum is gevestigd aan de Schippersplein 4, 1315 SB, Almere-Stad.